Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Radiofrekwencja mikroigłowa – wybawienie dla cery naczynkowej, korekta kształtu twarzy, wzrost napięcia skóry

Po
Przed

Dowiedz się, w jaki sposób zabieg radiofrekwencji mikroigłowej liftuje skórę, likwiduje blizny i rozstępy – PRZESUŃ SUWAK

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to nowatorskie odkrycie medycyny estetycznej ostatnich lat. Nazywany „niechirurgucznym liftingiem” przez wzgląd na swą bezinwazyjność znacznie poprawia kondycję skóry dowolnych parti ciała, aktywnie działając już w jej najgłębszych warstwach oraz w naskórku. Zabieg znacząco ujędrnia i odmładza skórę, wyrównuje jej koloryt i redukuje zmarszczki, jednak najbardziej ceniony jest na polu walki z bliznami i rozstępami. Efektywność radioferencji w tym zakresie znacząco przewyższa działanie innych metod kosmetycznych i medycznych. Rozszerzone pory, kłopotliwy cellulitis i przebarwienia skórne odchodzą właśnie w zapomnienie!

Do niedawna popularność zabiegu radioferencji rosła głównie w krajach azjatyckich, jednak w ostatnim czasie notuje się wzrost tego typu kuracji w Europie. Zadzwoń pod numer 505905196 i umów się na konsultację w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham lub w Słupsku. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Radiofrekwencja mikroigłowa to rodzaj liftingu wybranych partii ciała, takich jak biust, uda i ramiona. Jest ona wybawieniem dla skóry po odchudzaniu lub przebytej ciąży.

Radiofrekwencja mikroigłowa w klinikach Eskulap w Londynie, w Birmingham i w Słupsku – czym jest?

Na czym polega zabieg?

Na czym polega zabieg?

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa w sposób kontrolowany jednocześnie ogrzewa i nakłuwa wybrane partie ciała z wykorzystaniem energii o radiowej częstotliwości. Termiczne i mechaniczne mikrouszkodzenia stymulują naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu. Świeża i prawidłowo zbudowana tkanka zastępuje tkankę z deficytem kolagenu i skutecznie rozwiązuje problem rozstępów.

Możliwość dostosowania czasu, temperatury i głębokości nakłuwania do stanu i rodzaju skóry pozwala na bezpieczne i indywidualne przeprowadzenie zabiegu.

Opis Zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

Parametry i właściwości konkretnego zabiegu determinowane są przez charakter zmian skórnych oraz indywidualną ocenę przypadku pacjenta. Znamienne jest także miejsce wymagające interwencji medycznej. W przypadku drobnej siatki zmarszczek wokół ust zostanie zastosowana o wiele niższa moc urządzenia, aniżeli w przypadku rozstępów czy cellulitu. Zwiększona moc wiąże się jednak ze wzrostem doznań bólowych – wówczas należy zastosować krem znieczulający, który zredukuje nieprzyjemne doznania do minimum.

Podczas terapii określona partia ciała zostaje nakłuwana za pomocą jednorazowej końcówki o powierzchni 1cm2, która indukuje prąd i rozgrzewa konkretne warstwy skóry. W przypadku zastosowania wysokiej mocy urządzenia na skórze widoczne mogą być ślady wkłucia i zaczerwienienia – objawy ustępują jednak w ciągu 2-4 dni. Przy wyjątkowo silnych zabiegach czas gojenia się skóry może wynosić nawet 4-6 tygodni.

Radiofrekwencja mikroigłowa to odkrycie współczesnej medycyny estetycznej! Odpowiada za:

 1. Ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 2. Korektę owalu twarzy i poprawę jej kształtu
 3. Redukuje zmarszczki nawet w problematycznych miejscach, takich jak warga, powieki
 4. Lifting skóry ud, brzucha, rąk czy biustu – zarówno po ciąży, jak i odchudzaniu
 5. Zmniejszenie i zamknięcie porów
 6. Leczenie nadpotliwości
 7. Usuwanie blizn i zrostów
 8. Redukcję przebarwień skóry
 9. Rozwiązanie problemów cery naczyniowej czy kuperozy twarzy
 10. Niweluje cellulit i rozstępy

Jak długo utrzymuje się efekt po Radiofrekwencji Mikroigłowej

Rezultaty zabiegu widoczne są w pełni po 3-10 dniach i utrzymują się od 2 do 4 miesięcy. Później zabieg należy powtórzyć.

Jak często powtarzać zabiegi Radiofrekwencji

W celu utrzymania pożądanych efektów należy wykonywać terapię radiofrekwencji mikroigłowej co 2-4 miesiące.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Radiofrekwencja Mikroigłowa - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy