Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Regenera Activa – leczenie wypadania włosów i łysienia u kobiet i mężczyzn. Jednorazowy zabieg.

Po
Przed

Zobacz jak Regenera Activa pomaga wzmocnić porost włosów i jak działa w leczeniu wypadania włosów – PRZESUŃ SUWAK

Zasadą działania Regenera Activa jest autologiczny przeszczep komórek, które wykazują zdolności bioregeneracyjne względem tkanek.

Najczęstszą przyczyną przerzedzenia włosów jest łysienie androgenowe występujące aż u 70% mężczyzn i 40% kobiet na różnych etapach ich życia. Jego przyczyna leży w niekorzystnym oddziaływaniu androgenów na mieszek włosa.

Przebieg łysienia jest determinowany płcią – u mężczyzn wyróżnia się powstawanie zakoli (recesja linii włosów w okolicach skroni) oraz łysych placków na wierzchołku głowy. Kobiety borykają się raczej z całościowym przerzedzeniem włosów i – odwrotnie niż u mężczyzn – rzadko skutkuje to całkowitym wyłysieniem. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Regenera Activia – nowe rozwiązanie problemu wypadania włosów przez łysienie androgenowe

Biotechnologia w gabinetach medycyny estetycznej w Klinice Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku

Czym jest łysienie androgenowe?

Łysienie Androgenowe

Podatność mieszków włosowych na androgeny to główna przyczyna łysienia aż 70 % wszystkich mężczyzn i 40% kobiet.

Za miniaturyzację mieszków włosowych odpowiada dihydrotestosteron, powodujący ścieńczenie i utratę włosów poprzez redukcję okresu ich życia i wydłużenie fazy wypadania. Wiąże się to z wyższym stężeniem 5-alfa-reduktazy – głównego katalizatora transformacji testosteronu. Najwyższa kondensacja 5-alfa-reduktazy występuje na skórze głowy, czego skutkiem jest więc upośledzenie funkcji porastających ją włosów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Regenera Activa nie trwa z reguły dłużej niż 20-30 minut i podzielony jest na dwa etapy:
1) Początkowo lekarz pobiera niewielki (ok. 2,5 mm) odcinek tkanki skórnej z okolicy linii włosów na karku, gdyż to właśnie ta partia ciała jest najbardziej odporna na łysienie androgenowe. Mała inwazyjność procesu pozwala na samoistne naturalne zagojenie się miejsca pobrania tkanki do przeszczepu, a zastosowanie znieczulenia w postaci lidokainy gwarantuje bezbolesność zabiegu.

2) Następie lekarz wyizolowuje wykazujące właściwości bioregeneracyjne czynniki wzrostu, komórki progenitorowe oraz komórki macierzyste z wyciętego kawałka skóry
Pozyskana zawiesina uczestniczy w procesie mezoterapii w okolice mieszków włosowych skóry głowy, by zainicjować proces naprawczy struktury włosa.

Jak często wykonywać zabieg?

Efekty zabiegu metodą Regenera Activa mają charakter trwały, stąd też przeważnie terapię stosuje się tylko raz, bez konieczności wykonywania jej seryjnie. W celu dalszego przeciwdziałania utracie włosów, zabieg można powtórzyć dopiero po upływie 2-3 lat.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze PRP stymuluje wzrost włosów i poprawia kondycję skóry.

Dr Cyj Hair Filler Terapia Peptydowa

Dr Cyj to terapia peptydowa przeznaczona do poprawy jakości włosów z użyciem zabiegów mezoterapii.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy