Dr Cyj na skórę głowy dla włosów i mieszków włosowych.

Po
Przed

Przekonaj się o dobroczynnym działaniu Dr Cyj Hair Filler w profilaktyce i leczeniu wypadaniu włosów – MOVE SLIDER

Dr Cyj Hair Filler to przezroczysty roztwór o niskiej gęstości, składający się z innowacyjnej formuły kwasu peptydowego i 0,7% kwasu hialuronowego. Produkt jest podawany w objętości 1 ml, w szklanej strzykawce. Zawiera on kompleks aminokwasów i peptydów, które aktywują reakcję biologiczną poprzez substytucję czynników wzrostu makromolekułami.

 • Peptydy przeciwdziałają utracie włosów
 • Wspomagają przepływ krwi w tkance skórnej na głowie
 • Regenerują mieszki i wzmacniają strukturę włosa

Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak formuła 7 peptydów, wiąże się z dużym powodzeniem zabiegów z użyciem Cyj Hair Filler. Podczas niektórych zabiegów mezoterapii można zastosować unikalną metodę przedłużonego uwalniania i penetracji składników aktywnych. Głęboko w skórze kwas hialuronowy powoli uwalnia peptydy. Przepływ krwi w skórze głowy i zdrowie mieszków włosowych jest bardzo ważne. Dodatkowo produkt należy stosować przed i po przeszczepie włosów. Zadzwoń aby umówić się na wizytę – Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku – 505905196. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Zahamuj wypadanie włosów, podejmij się terapii łysienia i wzmocnij skórę głowy.

Wskazania do iniekcji z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler

Dr Cyj powstał z myślą o włosach, skórze głowy i cebulkach powstał.
Kluczowe znaczenie ma przepływ krwi w skórze głowy i składniki, które odżywiają mieszki włosowe. Z dr Cyj mogą skorzystać pacjenci w każdym wieku, z każdym typem skóry i włosów. Podczas konsultacji możemy doradzić, jak radzić sobie przy wypadaniu włosów, poprawiać ukrwienie skóry głowy i stymulować wzrost włosów. Jednak przed użyciem Hair Filler, aby rozwiązać problem, należy przeprowadzić testy związane z włosami, aby określić przyczynę problemu z wypadaniem włosów lub łysieniem. Preparat polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku.

Przeciwwskazania dla stosowania Dr Cyj Hair Filler na porost włosów

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Jest wykluczony u osób przyjmujących leki immunosupresyjne i sterydowe, leczących się na niewyrównaną cukrzycę, reumatyzm i ostre zapalenie stawów. Kolejnym obostrzeniem jest dławica i zapalenie wsierdzia, a także ciąża i laktacja.

Cotygodniowa seria zabiegów leczenia wypadania włosów gwarantuje zakończenie terapii w ciągu trzech miesięcy.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak wygląda leczenie wypadania włosów za pomocą Dr Cyj Hair Filler?

  Preparat podaje się w skórę głowy za pomocą mikroigły. Do naturalnych dolegliwości po iniekcji należą: obrzęk, zasinienie, podrażnienie lub niewielki ból w miejscu wkłucia. Objawy zwykle ustępują w 3. dobie po zabiegu.

  Jak często mogę powtarzać zabieg Dr Cyj na utratę włosów i leczenie skóry głowy?

  Peptydy stosowane trzy do czterech razy w odstępach dwutygodniowych działają najlepiej. Wielu naszych pacjentów zauważyło w międzyczasie, że włosy są gęste i zdrowe. Mogą z tego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pacjenta i stanu jego skóry.

  Ile kosztuje zabieg na wypadanie włosów Dr Cyj?

  W klinice w zachodnim Londynie i w oddziale Birmingham oferujemy różne rodzaje produktów. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Priorytetem w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. W celu spełnienia wszystkich jego oczekiwań, pacjent przed każdym zabiegiem uczestniczy w konsultacji, podczas której personel informuje go o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku specjalistycznych kuracji może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na efekt zabiegu, ale także na stan zdrowia pacjenta. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Dr CYJ Hair Filler - terapia peptydowa Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy