Podnieś policzki, wzmocnij napięcie skóry na twarzy i szyi z pomocą nici liftingujących!

Po
Przed

Nici liftingujące PDO 4D Barb – przekonaj się, dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie!

Nici liftingujące Słupsk – wybierz to innowacyjne rozwiązanie i ciesz się gładką oraz jędrną skórą bez konieczności przeprowadzenia inwazyjnego zabiegu! Nici liftingujące PDO 4D Barb wykończone zostały systemem mikrohaczyków, które pozwalają na uzyskanie efektu podobnego do tego, na jaki pacjent może liczyć po wykonaniu specjalistycznego liftingu chirurgicznego przy użyciu substancji biodegradowalnych.

Chcesz poprawić jędrność skóry, ale nie masz czasu na długą i wymagającą rekonwalescencję? Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap zaprasza na konsultacje ze specjalistą, który wyjaśni zasady użycia tych specjalistycznych nici i przedstawi dokładnie przebieg zabiegu z ich użyciem.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Nici liftingujące pomogą usunąć problemy takie jak wiotka i luźna tkanka, zmarszczki mimiczne czy efekt zmęczonej twarzy.

Nici liftingujące oraz zabieg First Lift Barb – najważniejsze informacje

Nici liftingujące działają na skórę mechanicznie, aktywnie wspierając jej strukturę, naśladując przy tym funkcję naturalnych mięśni. Zabieg ten wspomagany jest specjalistycznymi produktami jak na przykład biomedyczny polidioksanon, co pozwala na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Nici haczykowe Słupsk to natychmiastowe wygładzenie zmarszczek oraz modelowanie konturu twarzy, które to efekty daje się zaobserwować tuż po zabiegu. A już po dwóch tygodniach od zabiegu rozpoczyna się proces neokolagenezy (biostymulacji produkcji kolagenu), co przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry. Efektem są napięta skóra, wygładzone zmarszczki, bruzdy i fałdy, a także uniesione policzki. Te nici wykorzystywane są również w liftingu czoła i do podniesienia brwi. Interesuje Cię zabieg, do którego nie trzeba się długo przygotowywać, a do tego, po którym nie zostaną blizny? Zapraszamy do nas! Zabiegi na twarz Słupsk pomogą uporać się z wieloma problemami skórnymi!

Nici liftingujące twarz Słupsk – wskazania do zabiegu

Proces utraty jędrności skóry rozpoczyna się już po 20 roku życia, a efekty procesu starzenia się skóry zauważalne stają się w okolicy 30. Można jednak spowolnić ten proces. Lifting nićmi PDO jest polecany osobom, które chcą poprawić jędrność skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz innych oznak starzenia, bez konieczności poddawania się inwazyjnym procedurom chirurgicznym. Idealny jest też dla tych, którzy oczekują natychmiastowych i długotrwałych efektów. Lifting nićmi PDO jest szczególnie efektywny przy opadających policzkach, utracie definicji konturu twarzy, zwiotczałej skórze na szyi oraz przy redukcji podwójnego podbródka. Jeśli pacjentowi zależy na ujędrnieniu innych partii ciała konieczne może być użycie tradycyjnych nici PDO.

Z pomocą specjalistów z Kliniki Medycyny Estetycznej Eskulap i zabiegu First Lift 4D oraz niciom liftingującym PDO szybko i efektywnie pozbędziesz się problemu zwiotczałej skóry.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak długo utrzymuje się efekt uniesienia za pomocą nici liftingujących PDO?

  Ten zabieg polecany jest pacjentom również ze względu na to, jak długo utrzymują się jego efekty. W zależności od indywidualnej charakterystyki każdego pacjenta, ujędrnienie skóry i uniesienie policzków utrzymują się nawet 2-3 lata.

  Jakość i bezpieczeństwo w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap

  W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku priorytetem jest zapewnienie pacjentom bezpieczeństwa oraz najwyższego poziomu komfortu podczas przeprowadzanych u nas procedur. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, Klinika organizuje indywidualne konsultacje z doświadczonymi lekarzami lub specjalistami przed przystąpieniem do kuracji. Podczas tych spotkań, pacjenci otrzymują szczegółowe informacje o zabiegach, ich przebiegu oraz możliwych efektach. Jest to również okazja dla pacjenta do przekazania informacji o ewentualnych alergiach czy chorobach, które mogłyby wpłynąć na przebieg i wynik zabiegu.

  Wszystkie zabiegi z obszaru medycyny estetycznej w naszej Klinice realizowane są wyłącznie przez wykwalifikowany personel, posiadający odpowiednie wykształcenie. Decyzja o skorzystaniu z usług nieuprawnionych salonów kosmetycznych czy fryzjerskich w kontekście zabiegów leczniczych może negatywnie odbić się na zdrowiu pacjenta, prowadząc do niezadowalających wyników estetycznych. Dlatego zapraszamy do naszej Kliniki, gdzie lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, poznając jego historię leczenia i chorób, oczekiwania i potrzeby, a następnie na ich podstawie układa plan zabiegu.

  Nici liftingujące PDO – przed i po zabiegu

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy