Peeling Twarzy PQAge – rewitalizacja skóry za pomocą kwasu TCA.

Po
Przed

Dowiedz się o efektach odnowy i rozjaśnienia skóry medycznym kwasem TCA – PRZESUŃ SUWAK

Ujędrnienie i wyrównanie kolorytu skóry to najczęstsze efekty działania peelingów chemicznych, wspomagających zabiegi medycyny estetycznej. Rezultatem aktywności jednego ze składników peelingu – kwasu TCA jest wzmożenie ilości komórek naskórka i zapewnienie efektu liftingu oraz rozjaśnienia cery.

Urządzenie PQAge łączy zastosowanie kwasu trichlorooctowego z modulacją środków stabilizujących o średnim i wysokim natężeniu. Peeling PQAge wykazuje silne działanie biorewitalizacyjne – stymuluje skórę do regeneracji, czyniąc ją piękniejszą i zdrowszą. Skuteczność zabiegu wzmacnia specjalistyczna technika nakładania produktu TCA. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Wygładzenie i wyrównanie kolorytu cery w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk.

Jak działa Peeling?

Zabieg poprawi napięcie i koloryt zdrowej skóry. Peelingi stosowane są również w celu leczenia problemów skórnych: wiotkości skóry, melasmy, blizn i przebarwień potrądzikoweych, rozstępów i blizn zanikowych oraz w eliminacji efektów fotostarzenia skóry. Bez okresu rekonwalescencji Peeling PQ Age może być stosowany bezpośrednio przed wyjściem, dając fenomenalny efekt rozświetlenia i wypoczęcia twarzy.

Przebieg Zabiegu Peeling

Pacjent zobowiązany jest do poinformowania personelu medycznego Kliniki o swoim stanie zdrowia. Dlatego musisz poinformować personel o:

 • Skóra jest podrażniona
 • Egzema
 • Ciąży lub karmiące piersią
 • Aktywny Herpes Simplex lub twoja skóra jest podatna na koloaidy w okolicy do leczenia
 • Wszelkie zabiegi chirurgiczne, takie jak Blefaroplastyka
 • Wszelkie zabiegi laserowe, dermabrazję lub inne zabiegi, które mogą przyczynić się do zmiany grubości lub cienkiej skóry
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Leczenie radioaktywne na obszarze skóry w celu opóźnienia lub osłabienia procesu regeneracji skóry
 • Uczulenie, nadwrażliwość na jeden lub więcej składników produktu
 • Świadomość innych względów medycznych

Preparat jest równomiernie nakładany na całą powierzchnię skóry twarzy, następnie po skończonym zabiegu zostaje zmyty za pomocą wody.

Redukcja blizn potrądzikowych, rozjaśnianie cery.

Peeling twarzy, czyli dogłębne oczyszczenie skóry

Peeling twarzy to zabieg, który polega na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych. Stanowią one doskonałe uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej. Peelingi chemiczne zawierają kwas TCA, który wspomaga tworzenie nowych komórek naskórka, jednocześnie zapewniając skórze efekt liftingu oraz rozjaśnienie cery. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega także na złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.


Czytaj więcej


Peeling Słupsk

Jeśli należysz do grona osób, których skóra nie jest w stanie wyprodukować wystarczającej ilości kolagenu, masz zmarszczki lub przebarwienia, które chcesz zniwelować, to peeling w Słupsku w klinice Eskulap jest stworzony dla Ciebie. Bazujemy na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu efekty zabiegu są jeszcze lepsze i trwalsze. Skorzystaj więc z zabiegu peelingu twarzy w naszej klinice i przekonaj się sama!

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Po zabiegu Peeling PQAge z kwasem TCA

  Po wykonaniu peelingu PQAge nie należy narażać skórę na działanie skrajnie gorących lub zimnych temperatur. Powinno się unikać saun i promieni UV. Wskazana jest ochrona skóry poprzez kosmetyki UVA+UVB z filtrem SPF50 bądź wyższym. Po wyschnięciu skóry nie powinno się jej trzeć.

  Wskazania dla zabiegów Peelingu z użyciem PQAge kwasu TCA

  PQAge Peeling jest zalecany dla:

  1. Melasma
  2. Elastoza skóry
  3. Przebarwienia i zaburzenia kolorytu
  4. Zanikowe blizny i rozstępy
  5. Fotostarzenie się skóry

  Jak długo utrzymuje się efekt?

  Trwałość rezultatów peelingu zależna jest od indywidualnych właściwości skóry pacjenta.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Priorytetem w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. W celu spełnienia wszystkich jego oczekiwań, pacjent przed każdym zabiegiem uczestniczy w konsultacji, podczas której lekarz informuje go o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku specjalistycznych kuracji może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na efekt zabiegu, ale także na stan zdrowia pacjenta. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Peeling - efekty Przed i Po zabiegu

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy