Plexr Plazma – pozbądź się nadmiaru skóry na powiekach

Po
Przed

Sprawdź jak wykorzystujemy Plexr w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap

Blefaroplastyka powiek Słupsk to procedura, która daje efekt liftingu powiek za pomocą metody Plexr. Zabieg ten unosi opadające powieki oraz redukuje zmarszczki w okolicy oczu, dając twarzy młodszy i bardziej wyszczuplony wygląd.

Metoda Plexr to innowacyjne rozwiązanie w medycynie estetycznej, w ramach którego można wykonać nieinwazyjny zabieg w okolicach oczu, przeprowadzić lifting dolnej części twarzy oraz usunąć głębokie zmarszczki przy ustach. Wykorzystanie plazmy Plexr to szansa na to, by pokonać problem z plamami soczewicowatymi oraz usunąć przebarwienia skóry, brodawki łojotokowe lub płaskie. Skutecznie zmniejsza blizny, rozstępy oraz pomaga usuwać kurzajki. W ramach zabiegu można chronić się także przed rogowaceniem słonecznym.

Trzeba mieć świadomość, że każdy powinien sam pamiętać o tym, że trzeba działać profilaktycznie przeciwko starzeniu się skóry. Nie zawsze jednak takie działania będą wystarczające. Z wiekiem twarz może wyglądać gorzej, dlatego nie powinno być zaskoczenia, że pojawia się problem czy to z opadającymi powiekami, czy zmarszczkami na twarzy. W tym momencie pojawia się myśl o zabiegu medycyny estetycznej. Wiele osób z tego rezygnowało, obawiając się chirurgicznych zabiegów. Rozwiązaniem jest jednak zabieg w naszej klinice, gdzie proponujemy skuteczne metody, dzięki którym zadbasz o odmłodzenie swojej twarzy bez użycia skalpela. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Zabiegi bez użycia skalpela – poprawa wyglądu skóry

Blefaroplastyka Słupsk – lifting twarzy z użyciem Plexr

Zabieg z użyciem metody Plexr będzie możliwy po wcześniejszej konsultacji z lekarzem w naszej klinice. Zabieg polega na usuwaniu powierzchownych korneocytów w ramach ich odparowania wnikając punktowo pod powierzchnię skóry. Wykorzystanie urządzenia Plexr jest niezwykle korzystne dla pacjenta, ponieważ plazmę pozyskuje się bez uszkodzenia skóry i nekrozy tkanki oraz bez krwawienia. Cały zabieg zajmuje zazwyczaj około 20 minut. Po jego wykonaniu powstają jedynie niewielkie strupy, które mają nie więcej niż 0,5 mm. Na skórze będą pozostawać maksymalnie do tygodnia.

Zaletą zabiegu w tej formule jest jego wysokie bezpieczeństwo. Nie jest to ta sama plazma którą można kupić na Allegro czy AliExpress. W ramach procedury wykonuje się zabieg, który polega na przepływie energii bez inwazji prądu. Wynika to z zastosowania wyjątkowej częstotliwości energii. W przypadku metody Plexr mamy zastosowane rozwiązania, które są zastrzeżone patentem. Jest to przełom, szczególnie dla tych pacjentów, którzy nie mieli okazji zadbać o swoją twarz, ponieważ obawiali się użycia prądu i ewentualnych problemów z nerwami w okolicach oka. Plexr to zupełnie inna technologia, nie używa prądu, nie powoduje przepływu energii przez wrażliwe struktury takiej jak nerwy w okolicy oka oraz nie wymaga od pacjenta trzymania w ręku elektrody uziemiającej prąd. Jeśli więc interesuje Cię chirurg plastyczny Słupsk, który wykonuje zabieg nieinwazyjnymi metodami, zapraszamy do naszej kliniki.

Użycie urządzenia Plexr – plazma i jej wykorzystanie

W swoim działaniu urządzenie Plexr wykorzystuje mikrowiązkę plazmy, która jest wysyłana do skóry i rozpoczyna w niej proces sublimacji. Następuje następnie odparowanie naskórka, które powoduje obkurczenie i napięcie skóry. W taki sposób dochodzi do unoszenia kącików oczu i likwiduje zmarszczki mimiczne. To efektywna metoda, która funkcjonuje inaczej niż te znane do tej pory, gdzie wykorzystywano rozwiązania, które miały wywołać stan zapalny tkanek. W przypadku urządzenia Plexr stosuje się zupełnie inne rozwiązanie, ponieważ doprowadza się do tego, że jego inwazyjność jest ograniczona. Wszystko realizowane jest w warstwie podstawowej naskórka i nie dochodzi do nekrozy i krwawienia. To istotne, ponieważ po zabiegu można wrócić bardzo szybko do codziennych aktywności.

Omawiana metoda zaczęła się rodzić na rzymskim uniwersytecie, gdzie prowadzono badania, które doprowadziły do wprowadzenia nowej metody zabiegów powiek w 2010 roku. Ostatecznie powstało urządzenie Plexr, które obecnie wykorzystujemy w naszej klinice. Gwarantujemy, że to sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością, jak i zapewniający bezpieczeństwo pacjentom.

W urządzeniu tworzona jest mikrowioązka plazmy, która działa przez jonizację gazów powietrza między końcówką sprzętu a skórą. Łuk plazmy o łagodnym charakterze doprowadza do obkurczenia tkanki i sprawia, że powieki się unoszą. Można wykorzystywać taki zabieg także w przypadku konieczności usuwania fałdów skóry przy uszach.

Pozbądź się brodawek, włókniaków, kurzajek, żółtaki, a także rozstępów i blizn w Klinice Eskulap

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak funkcjonuje Plexr – nowoczesny zabieg na powieki

  Zabieg bleferoplastyki z użyciem Plexr to nowoczesna metoda, w ramach której wykonuje się sublimację martwych komórek bez konieczności naruszania skóry właściwej. W ramach zabiegu wykonuje się siatkę drobnych punktów, które są, co około 0,5 mm. Całość zajmie około 20 minut, a rezultaty takiego zabiegu będą utrzymywać się przez około 2-4 lata, po czym zabieg będzie można powtórzyć.

  Zadowolenie klientów z realizowanych zabiegów

  Badania kliniczne, które były wykonywane w ramach tego zabiegu, pokazały, że jest on wysoce efektywny i gwarantuje zadowalające efekty jeśli chodzi o napięcie skóry. Dzięki niemu będzie można efektywnie walczyć z nadmiarem fałd skórnych, co sprawia, że skutecznie usuwa się zmarszczki. W przypadku konieczności leczenia opadających powiek powinno się wykonać 1 zabieg nie częściej niż co około 180 dni. Ilość zabiegów jest zależna od zaawansowania problemów. Warto skonsultować to z naszymi lekarzami, którzy zaproponują pacjentowi najlepsze rozwiązania.

  Co po zabiegu i jak długo utrzyma się efekt blefaroplastyki?

  Po zabiegu występować może delikatny obrzęk, jednak będzie on znikał w ciągu kilku dni. Pierwszy etap gojenia zajmuje całościowo od 7 do 10 dni, w czasie których pacjent powinien stosować podkłady, które dodatkowo chronią tkankę. Miejsca, na których wykonywany był zabieg, powinny być dodatkowo zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych, promieni UV. Wynik zabiegu będzie zauważalny od razu po jego wykonaniu. Natomiast trzeba się liczyć z tym, że efekt będzie utrzymywał się maksymalnie do 4 lat. Jeśli nadmiar tkanki na powiekach będzie szczególnie duży, to po około 6 miesiącach można zabieg powtórzyć.

  Bezpieczeństwo oferowanych zabiegów

  Nasza klinika medycyny estetycznej Eskulap zapewnia pełną satysfakcję z realizowanych zabiegów. Celem naszych działań jest zawsze zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta, dlatego pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług. Nim rozpoczną się terapia, wcześniej pacjenci są konsultowani z naszymi lekarzami, którzy sprawdzą ewentualne przeciwwskazania i będą mogli udzielić wszystkich potrzebnych informacji na temat zabiegów. Pacjent powinien poinformować wcześniej o swoich dolegliwościach, by ewentualnie ocenić czy istnieje jakieś przeciwwskazanie do zabiegu.

  Wszystkie zabiegi są u nas realizowane przez doświadczonych lekarzy i pracowników medycznych, którzy wykorzystują do zabiegów wyłącznie certyfikowane urządzenia. W ten sposób jesteśmy pewni, że jakość usług jest doskonała, a pacjenci mają gwarancje bezpieczeństwa.

  Jeśli chcesz zadbać o wygląd swoich powiek i lifting twarzy, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy zabieg, który sprawi, że Twój wygląd będzie doskonalszy.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Blefaroplastyka - przed i po zabiegu

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy