Pon-Pt: 12:00 - 18:00
Sb: 10:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Radiofrekwencja mikroigłowa – wybawienie dla cery naczynkowej, korekta kształtu twarzy, wzrost napięcia skóry.

Po
Przed

Dowiedz się, w jaki sposób zabieg radiofrekwencji mikroigłowej liftuje skórę, likwiduje blizny i rozstępy – PRZESUŃ SUWAK

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to nowatorskie odkrycie medycyny estetycznej ostatnich lat. Nazywany „niechirurgucznym liftingiem” przez wzgląd na swą bezinwazyjność znacznie poprawia kondycję skóry dowolnych parti ciała, aktywnie działając już w jej najgłębszych warstwach oraz w naskórku. Zabieg znacząco ujędrnia i odmładza skórę, wyrównuje jej koloryt i redukuje zmarszczki, jednak najbardziej ceniony jest na polu walki z bliznami i rozstępami. Efektywność radioferencji w tym zakresie znacząco przewyższa działanie innych metod kosmetycznych i medycznych. Rozszerzone pory, kłopotliwy cellulitis i przebarwienia skórne odchodzą właśnie w zapomnienie!

Do niedawna popularność zabiegu radioferencji rosła głównie w krajach azjatyckich, jednak w ostatnim czasie notuje się wzrost tego typu kuracji w Europie. Zadzwoń pod numer 505905196 i umów się na konsultację w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Radiofrekwencja mikroigłowa to rodzaj liftingu wybranych partii ciała, takich jak biust, uda i ramiona. Jest ona wybawieniem dla skóry po odchudzaniu lub przebytej ciąży.

Na czym polega zabieg?

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa w sposób kontrolowany jednocześnie ogrzewa i nakłuwa wybrane partie ciała z wykorzystaniem energii o radiowej częstotliwości. Termiczne i mechaniczne mikrouszkodzenia stymulują naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu. Świeża i prawidłowo zbudowana tkanka zastępuje tkankę z deficytem kolagenu i skutecznie rozwiązuje problem rozstępów.

Możliwość dostosowania czasu, temperatury i głębokości nakłuwania do stanu i rodzaju skóry pozwala na bezpieczne i indywidualne przeprowadzenie zabiegu.

Opis Zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

Parametry i właściwości konkretnego zabiegu determinowane są przez charakter zmian skórnych oraz indywidualną ocenę przypadku pacjenta. Znamienne jest także miejsce wymagające interwencji medycznej. W przypadku drobnej siatki zmarszczek wokół ust zostanie zastosowana o wiele niższa moc urządzenia, aniżeli w przypadku rozstępów czy cellulitu. Zwiększona moc wiąże się jednak ze wzrostem doznań bólowych – wówczas należy zastosować krem znieczulający, który zredukuje nieprzyjemne doznania do minimum.

Podczas terapii określona partia ciała zostaje nakłuwana za pomocą jednorazowej końcówki o powierzchni 1cm2, która indukuje prąd i rozgrzewa konkretne warstwy skóry. W przypadku zastosowania wysokiej mocy urządzenia na skórze widoczne mogą być ślady wkłucia i zaczerwienienia – objawy ustępują jednak w ciągu 2-4 dni. Przy wyjątkowo silnych zabiegach czas gojenia się skóry może wynosić nawet 4-6 tygodni.

Radiofrekwencja mikroigłowa w klinikach Eskulap w Słupsku – czym jest?

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak często powtarzać zabiegi Radiofrekwencji

  W celu utrzymania pożądanych efektów należy wykonywać terapię radiofrekwencji mikroigłowej co 2-4 miesiące.

  Jak długo utrzymuje się efekt po Radiofrekwencji Mikroigłowej

  Rezultaty zabiegu widoczne są w pełni po 3-10 dniach i utrzymują się od 2 do 4 miesięcy. Później zabieg należy powtórzyć.

  Radiofrekwencja mikroigłowa to odkrycie współczesnej medycyny estetycznej! Odpowiada za:

  1. Ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
  2. Korektę owalu twarzy i poprawę jej kształtu
  3. Redukuje zmarszczki nawet w problematycznych miejscach, takich jak warga, powieki
  4. Lifting skóry ud, brzucha, rąk czy biustu – zarówno po ciąży, jak i odchudzaniu
  5. Zmniejszenie i zamknięcie porów
  6. Leczenie nadpotliwości
  7. Usuwanie blizn i zrostów
  8. Redukcję przebarwień skóry
  9. Rozwiązanie problemów cery naczyniowej czy kuperozy twarzy
  10. Niweluje cellulit i rozstępy

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Radiofrekwencja Mikroigłowa - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy