Laserowe usuwanie popękanych naczynek i pajączków, wyrównywanie kolorytu skóry.

Po
Przed

Przekonaj się jak laser diodowy działa na naczynia krwionośne i przebarwienia – PRZESUŃ SUWAK

Wysoce skutecznym narzędziem w walce z defektami i niedoskonałościami skóry naczyniowej jest laser diodowy. Powoduje on wzmożenie produkcji kolagenu i zwiększenie gęstości skóry, dzięki czemu drobne naczynia krwionośne przestają być zauważalne.

Laser diodowy 980 nm stosowany w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku zostaje skierowany na naczynia kapilarne za pomocą fali o wybranej długości. Hemoglobina uczestnicząca w tym procesie przekształca się w molekuły i wchłania się w głąb tkanki, powodując zespolenie naczyń włosowatych. W rezultacie niepożądane teleangiektazje kapilarne, czyli żyłki i pajączki przestają być problemem. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Zmniejsz widoczność naczyń krwionośnych.

Laser Diodowy – Jak to Działa?

Efektem działania lasera jest regeneracja kolagenu, ujędrniającego skórę. Systemy sterowania lasera pozwalają dostosować temperaturę i intensywność pracy urządzenia na komórki tłuszczowe leczonego obszaru.

Istotnym elementem zabiegu jest bezpieczeństwo. Z tego powodu pacjent uczestniczy w sesji w specjalnych okularach chroniących wzrok przed mocą generatora półprzewodnikowego.

Wyeliminuj problem popękanych naczynek.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Laser Diodowy – Przed Zabiegiem

  Przed: Skóra twarzy musi być czysta, nie zaleca się wykonywania makijażu i silnej ekspozycji na słońce miesiąc przed zabiegiem. Tydzień przed nie powinno się wykonywać chemicznych peelingów ani dermabrazji. Nie należy stosować żadnych kosmetyków usuwających pigment. W celu zachowania bezpieczeństwa, wszelkie informacje ii zalecenia zostaną przedstawione podczas konsultacji przed sesją.

  Po: Należy nawilżać skórę kremem i unikać sytuacji stresowych, a także zapewnić skórze regenerację za pomocą wystarczającej ilości snu. W uelastycznieniu skóry i poprawie mikrokrążenia można ją delikatnie masować. Niewskazane są wizyty w saunie ani ekspozycja na światło słoneczne. By uniknąć rozszerzenia naczyń włosowatych, konieczne jest stosowanie kremu z filtrem.

  Z uwagi na dużą ilość histaminy, niewskazane produkty w diecie to: wołowina, pikle, krewetki, kraby, wino, kawa, pikantne potrawy histaminy. Ich spożycie grozi rozszerzeniem naczynek.

  Zaleca się zrezygnować z makijażu i przemywać skórę zimną wodą bez narażania jej na działanie silnych środków myjących i pielęgnacyjnych.

  Jak często powtarzać zabieg usuwania naczynek i pajączków Laserem Diodowym

  Zabieg ma charakter trwały, jednak zdarza się, że krew, która odpływa z zamykanych naczyń krwionośnych, przepływa w inne miejsca – wówczas zabieg powinno się powtórzyć.

  Przeciwwskazania

  • Nowotwór skóry
  • Tendencja do bliznowacenia
  • Ciąża
  • Koagulopatia
  • Przyjmowanie antykoagulantu
  • Zaburzenia odporności i wrażliwości
  • Kardiopatia i nadciśnienie

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel gwarantuje satysfakcję z przebiegu i rezultatu zabiegu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim przystąpi on do terapii, uprzednio uczestniczy w konsultacji ze specjalistą, który udzieli mu wszelkich wskazówek i informacji na temat zabiegu i przygotowania do niego. Pacjent zobowiązuje się poinformować lekarza o wszelkich dolegliwościach i chorobach, które przebył lub aktualnie przechodzi, by wyeliminować ryzyko wynikające z przeciwwskazań do zabiegu.

  Wyłącznie lekarze oraz pracownicy z wykształceniem medycznym mogą wykonywać zabiegi na certyfikowanych urządzeniach i preparatach wydawanych na receptę. Podjęcie się kuracji w salonach urody przeprowadzanych przez kosmetyczki niesie za sobą ryzyko uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Może takie przynieść niespodziewane efekty i straty wynikające z konieczności poprawy rezultatu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.

  Laser Diodowy - efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy