Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel: Londyn, Birmingham, Słupsk

Po
Przed

Przekonaj się o efektach, jakie daje lipoliza iniekcyjna i pozbądź się tłuszczu – PRZESUŃ SUWAK

Lipoliza to bezinwazyjna technika redukcji tkanki tłuszczowej, dzięki miejscowym ostrzykiwaniu wybranych partii ciała preparatem lipolitycznym. W rezultacie możemy zniwelować tłuszcz osadzający się w miejscach, które trudno odchudzić, takich jak tłuszczaki, czy tzw. drugi podbródek, czyli indycza szyja. Zabieg lipolizy pozwala także na modelowanie całej sylwetki. Dzięki tej najnowocześniejszej metodzie trwałej redukcji komórek tłuszczowych, w prosty i małoinwazyjny sposób możemy poprawić wygląd brzucha, ud czy pośladków. Niezwykła efektywność zabiegów, a także niskie ryzyko powikłań przysparzają lipolizie coraz większe grono zwolenników.
Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Modelowanie ud i pośladów, wysmuklenie sylwetki, poprawa konturu żuchwy, redukcja podwójnego podbródka

Poddaj się działaniu lipolizy iniekcyjnej i zapomnij czym są: bawoli kark, indycza szyja - podwójny podbródek, wiotka obwisła skóra

Lipoliza – usuwanie, redukcja tkanki tłuszczowej – jak działa?

Lipoliza – usuwanie, redukcja tkanki tłuszczowej – jak działa?

Zabieg lipolizy polega na iniekcji preparatu na bazie deoksycholatu i fosfatydylocholiny – roztwory te mają na celu rozpuścić tłuszcz, który za pomocą procesów metabolicznych zostaje rozłożony na czynniki pierwsze (wolne kwasy tłuszczowe, glicerole), przetransportowany do wątroby i skutecznie usunięty z organizmu. Substancję wspomaga dodatek arniki górskiej, która zmniejsza obrzęk i koi uczestniczącą w zabiegu tkankę. Efektem lipolizy jest lifting skóry, biostymulacja i reorganizacja jej funkcji, a także trwałe wysmuklenie twarzy czy sylwetki.

Przebieg zabiegu Lipolizy Iniekcyjnej – Odtłuszczania

Metoda lipolizy nie powinna powodować specjalnego dyskomfortu i bolesności. Polega ona na wprowadzeniu substancji aktywnych za pomocą cienkiej igły. Zabieg trwa od 20 do 30 minut i nie wymaga późniejszej rekonwalescencji. Zwiększona wrażliwość skóry w miejscu iniekcji, a także delikatny obrzęk i zasinienie wiążą się z mechanicznym oddziaływaniem na tkankę i nie utrzymują się dłużej niż kilka dni.

Efekty po zabiegu Lipolizy Iniekcyjnej

 • Miejscowa redukcja tłuszczu na twarzy, szyi, karku
 • Niwelowanie cellulitu
 • Modelowanie całej sylwetki
 • Efekt odmłodzenia twarzy i ciała
 • Eliminacja efektu indyczej szyi
 • Mniejszy obwód bioder i talii

Jak często powtarzać zabieg usuwania tłuszczu

Zwykle do osiągnięcia pożądanego efektu wystarcza tylko jeden zabieg. W indywidualnie rozpatrywanych przypadkach można zdecydować się na ponowienie terapii.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

HIFU Ultradźwieki

Lifting i uniesienie opadającej tkanki na twarzy i ciele.

Nici PDO

Lifting twarzy nićmi PDO jest alternatywą dla zabiegów HIFU.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Lipoza Iniekcyjna - Usuwanie tłuszczu Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy