Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Botoks – antidotum nie tylko na zmarszczki

Po
Przed

Zobacz jak Botox wygładza zmarszczki na czole i wokół oczu – Lwia zmarszczka, kurze łapki, zmarszczki królicze na nosie (bunny nose) – PRZESUŃ SUWAK

Zabiegi z wykorzystaniem botoksu są nieinwazyjną metodą, dzięki której w prosty sposób można pozbyć się zmarszczek mimicznych, takich jak: lwia zmarszczka (bruzdy na czole pomiędzy brwiami), kurze łapki (promieniste zmarszczki wokół oczu) czy tzw. zmarszczki królicze na nosie (z ang. bunny nose). Botoks stosowany jest również w celu podniesienia brwi, co skutkuje eliminacją efektu zmęczenia oczu czy całej twarzy, zachowując na naszym obliczu świeżość i młodość. Toksyna botulinowa ma całe spektrum zastosowań: oprócz likwidacji istniejących już zmarszczek, przeciwdziała tworzeniu się nowych, oddziałując na źródło problemu – mięśnie mimiczne. Relaksacja mięśnia marszczącego miarkuje pracę mięśni twarzy, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek mimicznych. Właściwie wykonana iniekcja botoksu pozwala jednak zachować naturalny wyraz twarzy bez efektu maski.

Botoks jest także doskonałym środkiem na szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak nadpotliwość, przewlekłe bóle głowy czy bruksizm – niekontrolowane zgrzytanie zębami. Tym samym zastosowanie toksyny botulinowej wiąże się ze znaczną poprawą jakości życia i zdrowia oraz poczucia własnej wartości.

Pozbądź się problemów i zadbaj o siebie, a sukces pojawi się szybciej niż myślisz. Działaj już dziś! Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Botoks to skuteczny środek w walce ze zmarszczkami mimicznymi, migreną, zgrzytaniem zębami i nadmierną potliwością.

Użyj toksyny botulinowej aby unieść brwi, powieki, otworzyć zmęczone oczy

Opis zabiegu z użyciem botoksu

Opis Zabiegu z użyciem toksyny botulinowej

Przed zabiegiem

Choć do zabiegu nie trzeba specjalnie się przygotowywać, zrezygnuj z aplikacji makijażu – twarz podczas iniekcji musi być całkowicie czysta.

W przypadku leczenia nadpotliwości, dwa tygodnie przed iniekcją należy zrezygnować ze stosowania dezodorantów i antyperspirantów.

Przebieg zabiegu

Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest w ściśle określone partie ciała za pomocą cienkiej igły. Czas zabiegu oscyluje wokół 10-20 minut i z reguły nie pozostawia widocznych śladów poza ewentualnym zaczerwienieniem bądź lekkim zasinieniem miejsca wkłucia.

Po zabiegu

Po korekcie zmarszczek mimicznych przez 4 godziny obowiązuje kilka obostrzeń. Nie należy wówczas kłaść się spać, pochylać głowy, poddawać się żadnym zabiegom pielęgnacyjnym (w tym masażu skóry), podróżować samolotem ani spożywać alkoholu.

Utrzymywanie efektu po Botoksie?

Początkowe efekty kuracji widoczne są już po około 2-3 dniach od jej wykonania, pełen rezultat możemy jednak podziwiać po około 10-14 dniach. Efekt ten utrzymuje się od 4 miesięcy do pół roku – wówczas zabieg należy powtórzyć. Każda kolejna iniekcja przedłuża efekt działania botoksu, ale już po jednym zabiegu skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Dodatkowym skutkiem zabiegu jest spłycenie zmarszczek spowodowane wypoczęciem mięśnia, którego ruchy zostały zredukowane na czas działania toksyny w organizmie.

Zastosowanie Botoksu?

Terapia botoksem na gruncie medycyny (nie tylko estetycznej) znajduje swe zastosowanie już od wielu lat. Jest niezwykle skutecznym środkiem w przebiegu chorób neurologicznych, którym towarzyszy przewlekłe napięcie mięśniowe czy redukuje spastyczność u dzieci z porażeniem mózgowym. Wykorzystuje się ją także w okulistyce w leczeniu zeza czy kurczliwości powiek.

Kolejną dolegliwością, na którą botoks stanowi doskonałe remedium jest ból głowy. Zastosowany w ściśle określone miejsca, takie jak czoło, skronie czy kark jest w stanie wyeliminować migrenę.

Toksyna botulinowa pomaga w walce z nadpotliwością dłoni, stóp, pach czy twarzy oraz eliminuje zgrzytanie zębami, rozluźniając mięśnie żwacza (pozytywnym skutkiem ubocznym leczenia bruksizmu jest także złagodzenie konturu twarzy i wysmuklenie jej kształtu).

Przede wszystkim jednak toksyna botulinowa stosowana jest w celu poprawienia wyglądu twarzy. Redukuje ona zmarszczki, likwiduje bruzdy i fałdy, najczęściej staje się sprzymierzeńcem w walce z lwią zmarszczką, kurzymi łapkami czy króliczymi zmarszczkami na nosie.

Kuracji za pomocą botoksu poddają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w szerokim przedziale wiekowym. Przed przystąpieniem do zabiegu należy jednak odbyć konsultację, podczas której uzupełnimy swoje informacje na temat iniekcji oraz jej skutków.

Botoks to doskonałe rozwiązanie na rozmaite dolegliwości. Należą do nich:

 1. Redukcja zmarszczek poziomych czoła
 2. Eliminacja lwiej zmarszczki (zmarszczek pionowych czoła)
 3. Uniesienie brwi
 4. Uniesienie opadających powiek
 5. Likwidacja króliczej zmarszczki na nosie (bunny nose)
 6. Terapia potliwości miejscowej (dłonie, stopy, czoło, pachy)
 7. Eliminacja kurzych łapek – drobnych zmarszczek wokół oczu
 8. Leczenie migreny
 9. Terapia bruksizmu (zgrzytanie zębami)
 10. Przerost żwaczy – mięśni żucia.

Powtarzanie zabiegów z użyciem Botoxu?

Konieczność powtórzenia kuracji waha się od 4 do 6 miesięcy, przy czym z każdym następnym zabiegiem efekt utrzymuje się nieco dłużej.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Migrenowe Bóle Głowy

Botox stosujemy również aby leczyć migrenowe bóle głowy.

Zgrzytanie Zębami

Bruksizm, zgrzytanie zębami do problem, który może powodować zmiany wyglądu twarzy. Relaksujemy mięśnie żwacze toksyną botulinową.

Leczenie Nadpotliwości

Leczenie nadmiernego pocenia się i nadpotliwości jest możliwe botoxem. Nie pozwól aby wstyd przed poceniem się powstrzymał Cię od osiągnięcia sukcesu.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy