Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Wypełnianie i lifting policzków - popraw swój wygląd, zwiększ objętość policzków.

Po
Przed

Jak wypełniacze mogą podnieść kształt policzków na Twojej twarzy – efekty przed i po Przesuń Suwak

Wypełniacze kwasu hialuronowego są używane przez specjalistów w Klinikach Eskulap mmKisiel w Słupsku do kształtowania, dodawania objętości i powiększania policzków. Możliwe jest użycie wypełniaczy hialuronowych dla zapobiegania utraty objętości, która często występuje wraz z wiekiem i utratą wagi.

Rozmiar policzków może nie być proporcjonalny w porównaniu z innymi częściami twarzy. Dlatego wypełniacze służą do przywracania utraconej objętości i zapobiegania spłaszczeniu owalu twarzy.

Wzmocnienie i poprawa równowagi proporcji twarzy jest osiągana przez wstrzyknięcie wypełniacza w policzki, aby zwiększyć objętość tej części twarzy. Z wiekiem tracimy objętość na policzkach a inne części twarzy, takie jak dolna powieka, mogą stać się mniej atrakcyjne. Zwiększając objętość w okolicy policzka można poprawić wygląd powieki.

Podparcie więzadeł okolicy oka można odbudować za pomocą wypełniacza umieszczonego tuż pod dolną powieką. Pomaga to podtrzymać dolną powiekę i może zmniejszyć widoczność tzw. worków pod oczami. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Jak policzki tracą objętość z wiekiem?

Jakie są sposoby powiększania policzków?

Jakie są sposoby powiększania policzków?

Rozważając powiększenie policzków, istnieje kilka sposobów, które pacjenci mogą wybrać. Najbardziej inwazyjną metodą wypełnienia policzków jest chirurgiczna implantacja wkładów policzkowych. Jest to metoda trwała i jeśli pacjent chce mieć możliwość odwrócenia efektów zabiegu, najlepszym rozwiązaniem są wypełniacze kwasu hialuronowego.

Wypełniacze skórne to najczęściej wybierany przez pacjentów sposób na wolumetrii policzków. Utrata objętości na policzkach jest różna u różnych pacjentów i do uzyskania pożądanego efektu potrzebne są różne ilości wypełniaczy policzkowych.

W Klinikach Eskulap w Słupsku dostępne są też inne metody wolumetrii twarzy. Transfer tłuszczu to nowa metoda polegająca na wstrzyknięciu własnego tłuszczu do części twarzy, które wymagają wypełnienia. Autologiczny transfer tłuszczu jest nieco bardziej inwazyjny, ponieważ wymaga specjalnego rodzaju liposukcji aby zebrać tłuszcz. W porównaniu z transferem tłuszczu, kwas hialuronowy daje pacjentom mocne podłoże ze względu na swoją lepkość. Natomiast podczas zabiegu tłuszcz może zostać rozłożony na więcej obszarów twarzy, uzyskując całkowite jej odmłodzenie.

Wypełniacze policzków kwasem? Jak to wygląda?

Jak często wykonywać zabieg wypełniaczy?

Wielkość policzków, proporcje twarzy, wiek i stopień istniejącej już utraty objętości determinuje rodzaj wypełnień na policzkach i ich dawkowanie.

Produkty na bazie kwasu hialuronowego są dostarczane w strzykawkach o pojemności 1 ml. Producenci informują, że efekty po zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Jednak badania tomorgafii konputerowej wykonane u pacjentów wskazują, że wypełniacze są widoczne w ciele nawet 10 lat po zabiegu. Częste zabiegi, wypełnienie policzków i twarzy mogą łatwo doprowadzić do przepełnienia. Kwas hialuronowy może przemieszczać się z obszaru wstrzyknięcia do otaczających okolic. Może to stworzyć iluzję, że wypełniacz już się rozpuścił. Specjaliści z Klinik Eskulap w Słupsku zalecają wstrzykiwanie w policzki niewielkiej ilości produktu podczas każdej wizyty. Resztę produktu można rozprowadzić na inne obszary twarzy.

Zaleca się coroczne odwiedzanie Kliniki w celu oceny efektów zabiegu i powtórzenie w razie potrzeby.

Jakość i Bezpieczeństwo

W trosce o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, w klinice każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Podczas konsultacji przed zabiegiem każdy pacjent musi poinformowac lekarza o wszystkich swoich aktualnych i przebytych chorobach, lekach które przyjmuje lub przyjmował oraz o stanie swojego zdrowia. Podczas konsultacji zostanie dobrany preparat specjalnie na Twoje potrzeby.

Tylko lekarz i kwalifikowany personel o wykształceniu medycznym może wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Produkty używane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham i Słupsku są lekami na receptę i dostępne tylko dla lekarzy. Konsultacja przed zabiegiem rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i obawy.

Powiększanie Ust

Wypełniaczy używamy aby powiększyć usta, nadać im objętości aby wyglądały bardziej atrakcyjnie.

Wypełnianie Doliny Łez

Wypełnienie doliny łez i bruzd pod oczami daje efekt pozytywnej, wypoczętej twarzy.

Wypełniacze

Wypełniacze – kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie w profilowaniu całej twarzy.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Wypełnianie Policzków - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy