Michał z tej strony Eskulap Beauty News. Jesteśmy na stanowisku Revisage podczas 22 kongresu medycyny estetycznej w Warszawie jest z nami pani Ania przedstawicielka firmy. Pani Aniu proszę powiedzieć co nowego w tym roku firma przygotowała dla klientów, czym możemy się pochwalić?

Przede wszystkim możemy pochwalić się nowym dermapenem. Dermapen 4 różni się od poprzednich przede wszystkim tym, że jest to produkt bezprzewodowy co ułatwia znacznie pracę lekarzowi mamy pełną kontrolę głębokości, prędkości do tego posiada więcej igieł w kartridżu nie 12 a 13 co pozwala też robić nam więcej nakłuć. Jest to naprawdę świetny produkt mikronakłucia są znane już od wielu wielu lat jest to na pewno zabieg regeneracyjny bardzo naturalny polega tylko i wyłącznie na jakby naszych własnych zdolnościach regeneracyjnych organizmu.

W klinice posiadamy urządzenie dermapen które cieszy się naprawdę bardzo dużym powodzeniem. Proszę nam powiedzieć oprócz dermapen który już ma swoją renomę na rynku co jeszcze mamy w naszej ofercie.
Teraz właśnie do rodziny dermapen World dołączyliśmy linie kosmetyków do codziennej pielęgnacji linia dp dermaceuticals kosmetyki które mogą być stosowane w trakcie zabiegu po zabiegu jak i również można je zakupić przez pacjentów do domu. Również nowością jest peeling Uber peel pro. Jest to peeling który właśnie możemy łączyć z mikronakłuciami, dermapenem robimy najpierw mikronakłucia a potem potem robimy peeling także daje świetne efekty i polecamy.

Pani Aniu będziemy jeszcze w kontakcie idziemy teraz na dalsze wykłady które odbywają się tutaj w lokalu z hotelu Hilton podczas tej wspaniałej konferencji Mamy nadzieję gościć państwa w przyszłym roku na tej konferencji Jeszcze raz dziękujemy bardzo i pozdrawiamy naszych widzów.

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

https://mmkisiel.pl/twarz/

Zabiegi na ciało:

https://mmkisiel.pl/cialo/

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ